کنسرت «حسین زمان» در برج میلاد برگزار می‌شود

موسیقی ما – «حسین زمان» خواننده باسابقه موسیقی پاپ کشور، پس از ۱۷ سال دوری از صحنه، کنسرتی را با اجرای قطعات خاطرهانگیر و جدید برگزار می‌کند. این کنسرت ۳ مرداد ۱۳۹۸ طی دو سانس در مرکز همایش‌های برج میلاد تهران برگزار خواهد شد.
 
«حسین زمان» در این کنسرت با همراهی ارکستری ۳۰ نفره به رهبری «صابر جعفری» روی صحنه خواهد رفت و گلچینی از قطعات گذشته خود را به همراه چند قطعه جدید اجرا میکند. در این برنامه نوازندگانی همچون  بابک ریاحی‌پور، حسن فراهانی و حسین شریفی که سابقه همکاری با حسین زمان را داشتند نیز حضور خواهند داشت.
 
خواننده قطعه محبوب مسافر معتقد است که حضور دوباره او روی صحنه میتواند به فضای مشوش موسیقی پاپ امروز کمک کند و اجرایش تاثیرگذار باشد. او همچنین قرار است در این اجرا تعدادی از کارهای قدیمیاش را که فرصت اجرای زنده آنها را نداشته را به همراه آثار خاطره انگیز خود و چند تک آهنگ جدید به اجرا دربیاورد و نهایتا طلسم ۱۷ ساله دوری از صحنهاش را بشکند.
نخستین کنسرت حسین زمان پس از ۱۷ سال دوری، ۳ مردادماه سال جاری در مرکز همایشهای برج میلاد به تهیهکنندگی موسسه فرهنگی هنری «نوای باران» به مدیریت «پوریا مطلبی» و سرمایه گذاری شرکت «تماس» برگزار خواهد شد و علاقه‌مندان جهت تهیه بلیت می‌توانند از روز پنج شنبه (۲۰ تیرماه) ساعت ۱۴ به سایت ایران کنسرت به نشانی iranconcert.com   مراجعه کنند.
 
نشست خبری این کنسرت بهزودی با حضور حسین زمان برگزار خواهد شد.
 
روتیتر: 
پس از ۱۷ سال دوری از صحنه

برچسب ها:

عکس اصلی مطلب: 
عکس های ضمیمه خبر: 

دسته بندی مطلب:

خلاصه مطلب: 
«حسین زمان» خواننده باسابقه موسیقی پاپ کشور، ۳ مرداد در مرکز همایش‌های برج میلاد تهران روی صحنه می‌رود…

Author: admin

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *